Ispitni rokovi

Naziv kolegija







Vektorska analiza i numeričke metode 19.11.2018. u 12:30 4.2.2019. u 12:30 18.02.2019. u 12:30 08.04.2019. u 12:30 26.06.2019. u 12:30 10.07.2019. u 12:30 02.09.2019. u 12:30 16.09.2019. u 12:30
Vjerojatnost i statistika 19.11.2018. u 14:00 4.2.2019. u 14:00 18.02.2019. u 14:00 08.04.2019. u 14:00 26.06.2019. u 14:00 10.07.2019. u 14:00 02.09.2019. u 14:00 16.09.2019. u 14:00
Inženjerstvo površina 21.11.2018. u 10:00 06.02.2019. u 10:00 20.02.2019. u 10:00 10.04.2019. u 10:00 26.06.2019. u 10:00 10.07.2019. u 10:00 05.09.2019. u 10:00 19.09.2019. u 10:00
Ispitivanja bez razaranja 21.11.2018. u 10:00 06.02.2019. u 10:00 20.02.2019. u 10:00 10.04.2019. u 10:00 26.06.2019. u 10:00 10.07.2019. u 10:00 05.09.2019. u 10:00 19.09.2019. u 10:00
Nemetalni i kompozitni materijali 19.11.2018. u 10:00 11.02.2019. u 09:00 25.02.2019. u 09:00 08.04.2019. u 10:00 01.07.2019. u 09:00 15.07.2019. u 09:00 26.08.2019. u 09:00 09.09.2019. u 09:00
3D konstruiranje računalom I 20.11.2018. u 13:00 05.02.2019. u 13:00 26.02.2019 u 13:00 00.01.1900 u 00:00 26.06.2019. u 13:00 10.07.2019. u 13:00 03.09.2019. u 13:00 17.09.2019. u 13:00
Metoda konačnih elemenata I 23.11.2018. u 15:00 08.02.2019. u 15:00 22.02.2019. u 15:00 12.04.2019. u 15:00 28.06.2019. u 15:00 12.07.2019. u 15:00 30.08.2019. u 15:00 13.09.2019. u 15:00
Projektiranje energetskih postrojenja 22.11.2018. u 14:00 05.02.2019. u 12:00 19.02.2019. u 12:00 09.04.2019. u 12:00 27.06.2019. u 10:00 11.07.2019. u 10:00 03.09.2019. u 10:00 17.09.2019. u 10:00
Fleksibilni obradni sustavi 20.11.2018. u 16:00 05.02.2019. u 16:00 19.02.2019. u 16:00 09.04.2019. u 16:00 26.06.2019. u 16:00 09.07.2019. u 16:00 27.08.2019. u 16:00 10.09.2019. u 16:00
Toplinska obrada 21.11.2018. u 10:00 06.02.2019. u 10:00 20.02.2019. u 10:00 10.04.2019. u 10:00 26.06.2019. u 10:00 10.07.2019. u 10:00 05.09.2019. u 10:00 19.09.2019. u 10:00
Prerada polimera 19.11.2018. u 08:30 11.02.2019. u 08:30 25.02.2019. u 08:30 15.04.2019. u 08:30 08.07.2019. u 08:30 22.07.2019. u 08:30 09.09.2019. u 08:30 23.09.2019. u 08:30
3D konstruiranje računalom II 20.11.2018. u 13:00 05.02.2019. u 13:00 26.02.2019 u 13:00
26.06.2019. u 13:00 10.07.2019. u 13:00 03.09.2019. u 13:00 17.09.2019. u 13:00
Metoda konačnih elemenata II 23.11.2018. u 15:00 08.02.2019. u 15:00 22.02.2019. u 15:00 12.04.2019. u 15:00 28.06.2019. u 15:00 12.07.2019. u 15:00 30.08.2019. u 15:00 13.09.2019. u 15:00
Projektiranje upravljanja i vođenja 20.11.2018. u 09:00 05.02.2019. u 09:00 17.02.2019. u 09:00 09.04.2019. u 09:00 01.07.2019. u 09:00 15.07.2019. u 09:00 27.08.2019. u 09:00 11.09.2019. u 09:00
Kontrola kvalitete proizvoda 20.11.2018. u 13:00 05.02.2019. u 13:00 26.02.2019 u 13:00
26.06.2019. u 13:00 10.07.2019. u 13:00 03.09.2019. u 13:00 17.09.2019. u 13:00
Održavanje strojeva i sustava 20.11.2018. u 16:00 5.2.2019. u 16:00 19.02.2019. u 16:00 09.04.2019. u 16:00 26.06.2019. u 16:00 09.07.2019. u 16:00 27.08.2019. u 16:00 10.9.2019. u 16:00
Zavarivanje 21.11.2018. u 08:30 04.02.2019. u 08:30 18.02.2019. u 08:30 10.04.2019. u 08:30 03.07.2019. u 08:30 17.07.2019. u 08:30 04.09.2019. u 08:30 18.09.2019. u 08:30
Primjenjeno konstruiranje 20.11.2018. u 11:00 05.02.2019. u 11:00 19.02.2019. u 11:00 09.04.2019. u 11:00 27.06.2019. u 11:00 09.07.2019. u 11:00 03.09.2019. u 11:00 17.9.2019. u 11:00
Zavarene konstrukcije 21.11.2018. u 08:30 04.02.2019. u 08:30 18.02.2019. u 08:30 10.04.2019. u 08:30 03.07.2019. u 08:30 17.07.2019. u 08:30 04.09.2019. u 08:30 18.09.2019. u 08:30
Pumpe 21.11.2018. u 17:00 12.02.2019. u 17:00 26.02.2019. u 17:00 09.04.2019. u 17:00 02.07.2019. u 17:00 16.07.2019. u 17:00 03.09.2019. u 17:00 17.09.2019. u 17:00
Informacijski sustavi u strojarstvu 19.11.2018. u 17:00 04.02.2019. u 17:00 18.02.2019. u 17:00 08.04.2019. u 17:00 01.07.2019. u 17:00 15.07.2019. u 17:00 02.09.2019. u 17:00 16.09.2019. u 17:00
Zaštita modificiranjem površine 21.11.2018. u 13:00 06.02.2019. u 10:00 20.02.2019. u 10:00 10.04.2019. u 13:00 27.06.2019. u 10:00 10.07.2019. u 10:00 04.09.2019. u 10:00 18.09.2019. u 10:00
Mehanički integritet strojeva 21.11.2018. u 12:30 07.02.2019. u 12:00 21.02.2019. u 12:00 10.04.2019. u 13:00 28.06.2019. u 11:00 15.07.2019. u 13:00 29.08.2019. u 13:00 12.09.2019. u 13:00
Projektiranje sustava OIE 22.11.2018. u 17:00 07.02.2019. u 17:00 21.02.2019. u 17:00 11.04.2019. u 17:00 27.06.2019. u 17:00 11.07.2019. u 17:00 29.08.2019. u 17:00 12.09.2019. u 17:00
Ekološka zaštita 22.11.2018. u 17:00 07.02.2019. u 17:00 21.02.2019. u 17:00 11.04.2019. u 17:00 27.06.2019. u 17:00 11.07.2019. u 17:00 29.08.2019. u 17:00 12.09.2019. u 17:00
Vibracije i dinamika strojeva 21.11.2018. u 12:30 07.02.2019. u 12:00 21.02.2019. u 12:00 10.04.2019. u 13:00 28.06.2019. u 11:00 15.07.2019. u 13:00 29.08.2019. u 13:00 12.09.2019. u 13:00
CAM i NC programiranje 22.11.2018. u 11:00 07.02.2019. u 11:00 21.02.2019. u 11:00 10.04.2019. u 11:00 27.06.2019. u 11:00 11.07.2019. u 11:00 29.08.2019. u 11:00 12.09.2019. u 11:00
Ekonomika obrade 20.11.2018. u 13:00 05.02.2019. u 13:00 26.02.2019 u 13:00 00.01.1900 u 00:00 26.06.2019. u 13:00 10.07.2019. u 13:00 03.09.2019. u 13:00 17.09.2019. u 13:00