Ispitni rokovi

Naziv kolegija Nastavnik 1 (Nositelj) 11. mjesec 2. mjesec 4. mjesec 6. i 7. mjesec 8. i 9. mjesec
Vektorska analiza i numeričke metode Tevčić, Marina 22.11.2021 u 15:30 07.02.2022 u 15:30 21.02.2022 u 15:30 25.04.2022 u 15:30 27.06.2022 u 15:30 11.07.2022 u 15:30 01.09.2022 u 15:30 15.09.2022 u 15:30
Vjerojatnost i statistika Maras, Marin 22.11.2021 u 15:30 07.02.2022 u 15:30 21.02.2022 u 15:30 25.04.2022 u 15:30 27.06.2022 u 15:30 11.07.2022 u 15:30 01.09.2022 u 15:30 15.09.2022 u 15:30
Inženjerstvo površina Božić, Tomislav 23.11.2021 u 16:00 01.02.2022 u 16:00 15.02.2022 u 16:00 26.04.2022 u 16:00 21.06.2022 u 16:00 05.07.2022 u 16:00 23.08.2022 u 16:00 02.09.2022 u 16:00
Ispitivanja bez razaranja Božić, Tomislav 23.11.2021 u 16:00 01.02.2022 u 16:00 15.02.2022 u 16:00 26.04.2022 u 16:00 21.06.2022 u 16:00 05.07.2022 u 16:00 23.08.2022 u 16:00 02.09.2022 u 16.00
Nemetalni i kompozitni materijali Kostadin, Tihana 22.11.2021 u 09:00 02.02.2022 u 09:00 16.02.2022 u 09:00 25.04.2022 u 09:00 27.06.2022 u 09:00 11.07.2022 u 09:00 24.08.2022 u 09:00 07.09.2022 u 09:00
3D konstruiranje računalom I Groš, Josip 24.11.2021 u 09:00 03.02.2022 u 09:00 24.02.2022 u 09:00 27.04.2021 u 09:00 28.06.2021 u 09:00 12.07.2021 u 09:00 01.09.2021 u 09:00 15.09.2021 u 09:00
Metoda konačnih elemenata 1 Mihalić, Tihomir 22.11.2021 u 11:15 31.01.2022 u 11:15 25.02.2022 u 11:15 29.04.2022 u 11:15 20.6.2022 u 11:15 30.06.2022 u 11:15 06.09.2022 u 11:15 16:09:2022 u 11:15
Projektiranje energetskih postrojenja Mustapić, Nenad 23.11. 2021 u 12:00 01.02.2022 u 12:00 15.02.2022 u 12:00 26.04.2022 u 12:00 28.06.2022 u 12:00 12.07.2022 u 12:00 30.08.2022 u 12:00 13.09.2022 u 12:00
Fleksibilni obradni sustavi Brozović, Marijan 25.11.2021 u 17:00 03.02.2022 u 17:00 17.02.2022 u 17:00 28.04.2022 u 17:00 23.06.2022 u 17:00 07.07.2022 u 17:00 25.08.2022 u 17:00 15.09.2022 u 17:00
Toplinska obrada Božić, Tomislav 23.11.2021 u 16:00 01.02.2022 u 16:00 15.02.2022 u 16:00 26.04.2022 u 16:00 21.06.2022 u 16:00 05.07.2022 u 16:00 23.08.2022 u 16:00 02.09.2022 u 16:00
Prerada polimera Brozović, Marijan 25.11.2021 u 17:00 03.02.2022 u 17:00 17.02.2022 u 17:00 28.04.2022 u 17:00 23.06.2022 u 17:00 07.07.2022 u 17:00 25.08.2022 u 17:00 15.09.2022 u 17:00
3D konstruiranje računalom II Groš, Josip 24.11.2021 u 10:00 03.02.2022 u 10:00 24.02.2022 u 10:00 27.04.2021 u 10:00 28.06.2021 u 10:00 12.07.2021 u 10:00 01.09.2021 u 10:00 15.09.2021 u 10:00
Metoda konačnih elemenata 2 Mihalić, Tihomir 22.11.2021 u 11:15 31.01.2022 u 11:15 25.02.2022 u 11:15 29.04.2022 u 11:15 20.6.2022 u 11:15 30.06.2022 u 11:15 06.09.2022 u 11:15 16:09:2022 u 11:15
Projektiranje upravljanja i vođenja Tudić, Vladimir 24.11.2021 u 15:00 02.02.2022 u 15:00 16.02.2022 u 15:00 27.04.2022 u 15:00 23.06.2022 u 15:00 07.07.2022 u 15:00 24.08.2022 u 15:00 07.09.2022 u 15:00
Kontrola kvalitete proizvoda Medić, Srđan 24.11.2021 u 13:00 03.02.2022 u 13:00 24.02.2022 u 13:00 27.04.2021 u 13:00 28.06.2021 u 13:00 12.07.2021 u 13:00 01.09.2021 u 13:00 15.09.2021 u 13:00
Održavanje strojeva i sustava Božić, Tomislav 23.11.2021 u 16:00 01.02.2022 u 16:00 15.02.2022 u 16:00 26.04.2022 u 16:00 21.06.2022 u 16:00 05.07.2022 u 16:00 23.08.2022 u 16:00 02.09.2022 u 16:00
Zavarivanje Brozović, Marijan 25.11.2021 u 17:00 03.02.2022 u 17:00 17.02.2022 u 17:00 28.04.2022 u 17:00 23.06.2022 u 17:00 07.07.2022 u 17:00 25.08.2022 u 17:00 15.09.2022 u 17:00
Primijenjeno konstruiranje Kotarski, Denis 23.11.2021 u 12:00 01.02.2022 u 12:00 15.02.2022 u 12:00 20.04.2022 u 12:00 21.06.2022 u 12:00 05.07.2022 u 12:00 30.08.2022 u 12:00 13.09.2022 u 12:00
Zavarene konstrukcije Brozović, Marijan 25.11.2021 u 17:00 03.02.2022 u 17:00 17.02.2022 u 17:00 28.04.2022 u 17:00 23.06.2022 u 17:00 07.07.2022 u 17:00 25.08.2022 u 17:00 15.09.2022 u 17:00
Pumpe Korbar, Radoslav 23.11.2021 u 17:00 08.02.2022 u 17:00 22.02.2022 u 17:00 26.04.2022 u 17:00 28.06.2022 u 17:00 12.07.2022 u 17:00 30.08.2022 u 17:00 13.09.2022 u 17:00
Informacijski sustavi u strojarstvu Luić, Ljerka 25.11.2021 u 16:00 03.02.2022 u 16:00 17.02.2022 u 16:00 28.04.2022 u 16:00 30.06.2022 u 16:00 14.07.2022 u 16:00 01.09.2022 u 16:00 15.09.2022 u 16:00
Zaštita modificiranjem površine Halambek, Jasna 22.11.2021 u 16:00 07.02.2022 u 16:00 21.02.2022 u 16:00 25.04.2022 u 16.00 20.06.2022 u 16:00 04.07.2022 u 16.00 29.08.2022 u 16.00 12.09.2022 u 16:00
Mehanički integritet strojeva Hoster, Josip 25.11.2021 u 10:00 08.02.2022 u 10:00 22.02.2022 u 10:00 21.04.2022 u 10:00 30.06.2022 u 10:00 14.07.2022 u 10:00 30.08.2022 u 10:00 12.09.2022 u 10:00
Projektiranje sustava OIE Mihalić, Tihomir 22.11.2021 u 11:15 31.01.2022 u 11:15 25.02.2022 u 11:15 29.04.2022 u 11:15 20.6.2022 u 11:15 30.06.2022 u 11:15 06.09.2022 u 11:15 16:09:2022 u 11:15
Ekološka zaštita Cindrić, Ines 24.11.2021 u 17:00 09.02.2022 u 17:00 23.02.2022 u 17:00 24.04.2022 u 17:00 29.06.2022 u 17:00 13.07.2022 u 17:00 31.08.2022 u 17:00 14.09.2022 u 17:00
Vibracije i dinamika strojeva Hoster, Josip 25.11.2021 u 10:00 08.02.2022 u 10:00 22.02.2022 u 10:00 21.04.2022 u 10:00 30.06.2022 u 10:00 14.07.2022 u 10:00 30.08.2022 u 10:00 12.09.2022 u 10:00
CAM i NC programiranje Brozović, Marijan 25.11.2021 u 17:00 03.02.2022 u 17:00 17.02.2022 u 17:00 28.04.2022 u 17:00 23.06.2022 u 17:00 07.07.2022 u 17:00 25.08.2022 u 17:00 15.09.2022 u 17:00
3D konstruiranje računalom I Kotarski, Denis 22.11.2021 u 15:00 07.02.2022 u 15:00 21.02.2022 u 15:00 25.04.2022 u 15:00 20.06.2022 u 15:00 04.07.2022 u 15:00 29.08.2022 u 15:00 12.09.2022 u 15:00
Ekonomika obrade Medić, Srđan 24.11.2021 u 13:00 03.02.2022 u 13:00 24.02.2022 u 13:00 27.04.2021 u 13:00 28.06.2021 u 13:00 12.07.2021 u 13:00 01.09.2021 u 13:00 15.09.2021 u 13:00