Nastavnici

NASTAVNIK KOLEGIJ E-MAIL
prof.dr.sc. Daniela Malnar Anatomija, Izborni kolegij: Biološke osnove ponašanja dani@medri.hr daniela.malnar@medri.uniri.hr
doc.dr.sc. Josip Žunić Dijetetika, Izborni kolegij: Liječenje boli, Toksikologija, Anesteziologija, reanimatologija i intenzivno liječenje, Kliničke vježbe iz zdravstvene njege I, II i III, Specifinča hitna stanja, Monitoring u anesteziji, hitnoj i intenzivnoj medicini jzvuka@gmail.com jzunic52@gmail.com
prof.dr.sc. Vera Vlahović Palčevski Farmakologija vvlahovic@inet.hr lijekovi@kbc-rijeka.hr
Ervin Jančić, dr.med., predavač Filozofija i bioetika u sestrinstvu, Klinička medicina I Neurologija ervin.jancic@ka.t-com.hr
prof.dr.sc. Vesna Barac Latas Fiziologija vesna.barac.latas@medri.uniri.hr
izv.prof.dr.sc. Gordana Brumini Informatika u zdravstvenoj njezi, Informatička metodologija znanstvenog istraživanja gordana.brumini@medri.uniri.hr bgord@medri.hr
doc.dr.sc. Mirjana Graovac Komunikacijske vještine, Psihijatrija i mentalno zdravlje, Izborni kolegij: Adolescencija - razvojne specifičnosti i psihopatologija mirjanagraovac25@gmail.com mirjana.graovac@uniri.hr
izv.prof.dr.sc. Darinka Vukčković Mikrobiologija s parazitologijom dara@medri.hr darinka.vuckovic@medri.uniri.hr
mr.sc. Andrica Lekić, dipl.fiz. Osnove fizike, radiologije i zaštita od zračenja, Osnove istraživačkog rada u sestrinstvu-statistika andrica@medri.hr andrica.lekic@medri.uniri.hr
doc.dr.sc. Jelena Marinić Osnove medicinske kemije i biokemije
Daniela Depolo, prof.reh., predavač Osnove zdravstvene njege, Izborni kolegij: Tehnika instrumentiranja, Izborni kolegij: Holistički pristup u zdravstvenoj skrbi daniela.depolo@gmail.com
Saša Uljančić, prof.reh., predavač Proces zdravstvene njege, Sestrinska dokumentacija u procesu zdravstvene njege sasa.medri@gmail.com proces.medri@mail.com
doc.dr.sc. Ika Rončević Gržeta Psihološka medicina ikaroncevic@gmail.com
prof.dr.sc. Nada Gosić Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo nada.gosic@medri.uniri.hr
Vesna Vyroubal, mag.educ., viši predavač Engleski jezik I i II vesna.vyroubal@vuka.hr
Katica Sobo, mag.edcu., viši predavač Njemački jezik I i II katica.sobo@vuka.hr
Sonja Eterović, mag.educ., viši predavač Njemački jezik I i II sonja.eterovic@vuka.hr
Davor Horvat, dr.med., predavač Interna medicina davor.horvat@bolnica-karlovac.hr davor.horvat@ka.t-com.hr
prof.dr.sc. Ivica Pavić Infektologija ivica.pavic@medri.hr
doc.dr.sc. Sandra Peternel Dermatovenerologija sandra.peternel@medri.uniri.hr
prof.dr.sc. Toni Valković Klinička propedeutika toni_val@net.hr toni.valkovic@ri.t-com.hr
prof.dr.sc. Vojko Rožmanić Pedijatrija vojko.rozmanic@medri.hr
Biserka Hranilović, dr.med. Higijena i epideimologija hranilovicb@gmail.com
Željko Štajcer, dr.med., predavač Ginekologija i opstetricija zstajcer@gmail.com
doc.dr.sc. Vanja Vasiljev Marchesi Javno zdravstvo vanjav@medri.uniri.hr
prof.dr.sc. Mirko Štifanić Izborni kolegij Umiranje, smrt i žalovanje mirkostif@yahoo.com
doc.dr.sc. Iva Rinčić Sociologija zdravlja iva.rincic@medri.uniri.hr
Marija Bukvić, prof.reh., predavač Zdravstvena njega djeteta, Izborni kolegij Zdravstvena njega djeteta u jednici intenzivnog liječenja marijabukvic65@gmail.com
Mirjana Manojlović, prof.reh., predavač Zdravstvena njega majke i novorođenčeta mmanoj@net.hr
Tatjana Brusich, prof.reh., predavač Zdravstvena njega odraslih I tatjanabrusich@gmail.com
Mirjana Pernar Zdravstvena psihologija mirjana.pernar@ri.t-com.hr
Emilija Lazarević, prof.reh., predavač Hitna medicina- sestrinski pristup emi.lazarevic@gmail.com
Anica Stanković, prof.reh., predavač Izborni kolegij: Uloga sestre u poticanju i podršci dojenja anica281@gmail.com
Nedjeljko Strikić, dr.med., viši predavač Kirurgija, traumatologija i ortopedija nedjeljko.strikic@bolnica-karlovac.hr
doc.dr.sc. Tamara Braut Otorinolaringologija tamara.braut@medri.uniri.hr
prof.dr.sc. Damir Kovačević Oftalmologija damir.kovacevic@mediri.uniri.hr
Koordinacija i superviziaj u zdravstvenoj njezi deana.svaljug@ozs.unist.hr
dr.sc. Branko Wasserbauer, prof.v.š. Osnove istraživačkog rada u sestrinstvu- uvod branko.wasserbauer@vuka.hr 
Branka Dresto Alač, dipl.fiz., viši predavač Osnove istraživačkog rada u sestrinstvu- statistika, Osnove fizike, radiologije i zaštita od zračenja branka.dresto.alac@medri.uniri.hr
Vesna Čačić, prof.reh., predavač Zdravstvena njega odraslih II, Zdravstvena njega kronične rane vesna.cacic@vip.hr vesnacacic1@gmail.com
dr.sc. Sandra Bošković Organizacija, upravljanje i administracija i Zdrasvtvena njega osoba s invaliditetom sandra.boskovic@medri.uniri.hr
Brigita Filipović Papić, prof.reh., predavač Zdravstvena njega starijih bfpapic4@gmail.com
Angela Lovrić, prof.reh., predavač Zdravstvena njega u zajednici i Palijativna zdravstvena skrb angela.lovric@gmail.com
Radoslav Kosić, prof.reh., predavač Zdravstvena njega psihijatrijskog bolesnika rkosic@net.hr
dr.sc. Mirjana Lončarić Katušin Organizacija i provođenje palijativne skrbi u zajednici mloncaric@bolnica-karlovac.hr mirjana.loncaric-katusin@bolnica-karlovac.hr
Eva Smokrović, mag.sest. Zdravstvena njega u kući