Ispitni rokovi

Redovni studij

KOLEGIJ Nastavnik 1 (Nositelj) STUDENI VELJAČA TRAVANJ/ SVIBANJ LIPANJ/SRPANJ KOLOVOZ/RUJAN
Kemija Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Kemijsko-biološke opasnosti Halambek, Jasna 01.12., 12:00 09.02., 12:00 23.02., 12:00 27.04., 12:00 16.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 14.09., 12:00
Otpadne vode Cindrić, Ines 24.11., 11:00 09.02., 11:00 23.02., 11:00 20.04., 11:00 15.06., 11:00 06.07., 11:00 31.08., 11:00 14.09., 11:00
Zakonska regulativa sigurnosti Vučinić, Jovan 26.11., 09:00 08.02., 09:00 22.02., 09:00 19.04., 09:00 14.06., 09:00 28.06., 09:00 01.09., 09:00 15.09., 09:00
Osobna zaštitna sredstva Kirin, Snježana 01.12., 10:00 02.02., 10:00 16.02., 10:00 20.04., 10:00 16.06., 10:00 30.06., 10:00 31.08., 10:00 14.09., 10:00
Ekologija i zaštita Vučinić, Zoran 25.11., 09:00 08.02., 14:00 22.02., 14:00 26.04., 14:00 15.06., 14:00 01.07., 14:00 26.08., 14:00 10.09., 14:00
Fizika Kirin, Anamarija 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Rasvjeta, grijanje i klimatizacija Žugčić, Filip 24.11., 13:00 02.02., 13:00 16.02., 13:00 20.04., 13:00 15.06., 13:00 29.06., 13:00 24.08., 13:00 07.09., 13:00
Matematika I Štedul, Ivan 24.11., 15:00 02.02., 15:00 16.02., 15:00 20.04., 15:00 15.06., 15:00 06.07., 15:00 24.08., 15:00 07.09., 15:00
Matematika II   Štedul, Ivan 24.11., 15:00 02.02., 15:00 16.02., 15:00 20.04., 15:00 15.06., 15:00 06.07., 15:00 24.08., 15:00 07.09., 15:00
Uvod u teoriju zračenja Lulić, Slaven 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Zakonska regulativa zaštite od požara Vidović, Maja 30.11., 16:00 01.02., 16:00 15.02., 16:00 26.04., 16:00 14.06., 16:00 12.07., 16:00 23.08., 16:00 13.09., 16:00
Zdravstvena zaštita Žunić, Josip 24.11., 17:00 02.02., 17:00 16.02., 17:00 20.04., 17:00 15.06., 17:00 29.06., 17:00 24.08., 17:00 07.09., 17:00
Tehnologija zaštite od požara Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Konstrukcijska i protupožarna preventiva Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Engleski jezik II Cibulka, Mirjana 24.11., 09:00 09.02., 09:00 23.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:00 29.06., 09:00 24.08., 09:00 07.09., 09:00
Engleski jezik I Cibulka, Mirjana 24.11., 09:00 09.02., 09:00 23.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:00 29.06., 09:00 24.08., 09:00 07.09., 09:00
Engleski jezik- stari program Cibulka, Mirjana 24.11., 09:00 09.02., 09:00 23.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:00 29.06., 09:00 24.08., 09:00 07.09., 09:00
Njemački jezik I   Mikulec Rogić, Maja 23.11., 17:00 01.02., 17:00 15.02., 17:00 19.04., 17:00 14.06., 17:00 28.06., 17:00 30.08., 17:00 13.09., 17:00
Njemački jezik I (2/2) Mikulec Rogić, Maja 23.11., 17:00 01.02., 17:00 15.02., 17:00 19.04., 17:00 14.06., 17:00 28.06., 17:00 30.08., 17:00 13.09., 17:00
Njemački jezik II Mikulec Rogić, Maja 23.11., 17:00 01.02., 17:00 15.02., 17:00 19.04., 17:00 14.06., 17:00 28.06., 17:00 30.08., 17:00 13.09., 17:00
Njemački jezik II (2/2) Mikulec Rogić, Maja 23.11., 17:00 01.02., 17:00 15.02., 17:00 19.04., 17:00 14.06., 17:00 28.06., 17:00 30.08., 17:00 13.09., 17:00
Osnove strojarstva Mustapić, Nenad 24.11., 10:00 02.02., 10:00 06.02., 10:00 20.04., 10:00 22.06., 10:00 06.07., 10:00 31.08., 10:00 14.09., 10:00
Organizacijska psihologija Čović, Berislav 26.11., 17:00 04.02., 17:00 18.02., 17:00 22.04., 17:00 17.06., 17:00 08.07., 18:30 02.09., 17:00 16.09., 17:00
Primjena računala Kralj, Damir 25.11., 16:00 10.02., 16:00 24.02., 16:00 21.04., 16:00 29.06., 16:00 14.07., 16:00 26.08., 16:00 15.09., 16:00
Elektrotehnika Tudić, Vladimir 24.11., 13:00 02.02., 13:00 16.02., 13:00 20.04., 13:00 15.06., 13:00 29.06., 13:00 24.08., 13:00 07.09., 13:00
Sigurnost pri tehnološkim procesima Mijović, Budimir 25.11., 15:00 17.02., 15:00 16.06., 15:00 06.07., 15:00 07.09., 15:00 15.09., 15:00
Vatrogasna taktika Todorovski, Đorđi 27.11., 10:00 11.02., 10:00 25.02., 10:00 26.04., 10:00 24.06., 10:00 08.07., 10:00 03.09., 10:00 17.09., 10:00
Zaštita od požara i eksplozija Peternel, Igor 23.11., 11:00 01.02., 11:00 15.02., 11:00 19.04., 11:00 28.06., 11:00 12.07., 11:00 30.08., 11:00 13.09., 11:00
Vatrogasni uređaji i oprema Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji I Mihalić, Tihomir 26.11., 13:15 01.02., 13:15 12.02., 13:15 19.04., 13:15 14.06., 13:15 02.07., 13:15 23.08., 13:15 03.09., 13:15
Specifičnosti sigurnosti u industriji II Ožura, Marko
Uvod u ekonomiju Wasserbauer, Branko 25.11., 16:00 10.02., 16:00 24.02., 16:00 21.04., 16:00 16.06., 16:00 30.06., 16:00 01.09., 16:00 15.09., 16:00
Zaštita pri uporabi strojeva, uređaja i alata Šimunić, Nikola 24.11., 09:00 02.02., 09:00 16.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:00 29.06., 09:00 24.08., 09:00 07.09., 09:00
Zaštita od buke i vibracija Lulić, Slaven 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Industrijski i urbani objekti Trbojević, Nikola 24.11., 10:00
Pumpe Trbojević, Nikola 24.11., 10:00
Statistika Štedul, Ivan 24.11., 15:00 02.02., 15:00 16.02., 15:00 20.04., 15:00 15.06., 15:00 06.07., 15:00 24.08., 15:00 07.09., 15:00
Primjenjena ergonomija Kirin, Snježana 01.12., 10:00 02.02., 10:00 16.02., 10:00 20.04., 10:00 15.06., 10:00 29.06., 10:00 31.08., 10:00 14.09., 10:00
Tehnička regulativa zaštite Mijović, Budimir 25.11., 15:00 17.02., 15:00 16.06., 15:00 06.07., 15:00 07.09., 15:00 15.09., 15:00
Organizacija poslovnih sustava Kirin, Snježana 01.12., 10:00 02.02., 10:00 16.02., 10:00 20.04., 10:00 15.06., 10:00 29.06., 10:00 31.08., 10:00 14.09., 10:00
Zaštita u prometu i transportu Peternel, Igor 23.11., 11:00 01.02., 11:00 15.02., 11:00 19.04., 11:00 28.06., 11:00 12.07., 11:00 30.08., 11:00 13.09., 11:00
Zapaljive i eksplozivne tvari Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Izvori požarne opasnosti Todorovski, Đorđi 04.12., 10:00 10.02., 10:00 24.02., 10:00 23.04., 10:00 23.06., 10:00 07.07., 10:00 02.09., 10:00 16.09., 10:00
Toksikologija Žunić, Josip 24.11., 17:00 02.02., 17:00 16.02., 17:00 20.04., 17:00 15.06., 17:00 29.06., 17:00 24.08., 17:00 07.09., 17:00
Radno pravo i upravni postupak Pešutić, Andrea 03.12., 16:00 04.02., 16:00 18.02., 16:00 22.04., 15:00 24.06., 16:00 08.07., 16:00 26.08., 16:00 16.09., 16:00
Sigurnost u primjeni elektr. energije Ožanić, Boris 25.11., 16:00 10.02., 17:00 24.02., 17:00 21.04., 17:00 14.06., 17:00 30.06., 17:00 25.08., 17:00 15.09., 17:00
Osiguranje i reosiguranje Klasić, Ksenija 04.12., 16:00 12.02., 16:00 26.02., 16:00 07.05., 16:00 18.06., 16:00 02.07., 16:00 27.08., 16:00 10.09., 16:00
Procesi gorenja i gašenja Peternel, Igor 23.11., 11:00 01.02., 11:00 15.02., 11:00 19.04., 11:00 28.06., 11:00 12.07., 11:00 30.08., 11:00 13.09., 11:00
Stručna praksa Jakšić, Lidija 24.11., 13:00 09.02., 13:00 23.02., 13:00 19.04., 13:00 14.06., 13:00 28.06., 13:00 23.08., 13:00 06.09., 13:00

Izvanredni studij

NAZIV KOLEGIJA Nastavnik 1 (Nositelj) STUDENI VELJAČA TRAVANJ/ SVIBANJ LIPANJ/SRPANJ KOLOVOZ/RUJAN
Kemija Matusinović, Zvonimir 23.11., 13:00 08.02., 13:00 22.02., 13:00 19.04., 13:00 21.06., 13:00 05.07., 13:00 30.08., 13:00 13.09., 13:00
Kemijsko-biološke opasnosti Halambek, Jasna 01.12., 17:00 09.02., 17:00 23.02., 17:00 27.04., 17:00 16.06., 17:00 13.07., 17:00 31.08., 17:00 14.09., 17:00
Otpadne vode Cindrić, Ines 24.11., 18:00 09.02., 18:00 23.02., 18:00 20.04., 18:00 15.06., 18:00 06.07., 18:00 31.08., 18:00 14.09., 18:00
Zakonska regulativa sigurnosti  Vučinić, Jovan 26.11., 09:00 08.02., 09:00 22.02., 09:00 19.04., 09:00 14.06., 09:00 28.06., 09:00 01.09., 09:00 15.09., 09:00
Osobna zaštitna sredstva   Kirin, Snježana 01.12., 11:00 02.02., 11:00 16.02., 11:00 20.04., 11:00 16.06., 11:00 30.06., 11:00 31.08., 11:00 14.09., 11:00
Ekologija i zaštita Vučinić, Zoran 25.11., 09:00 08.02., 14:00 22.02., 14:00 26.04., 14:00 15.06., 14:00 01.07., 14:00 26.08., 14:00 10.09., 14:00
Fizika Lulić, Slaven 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Rasvjeta, grijanje i klimatizacija Žugčić, Filip 24.11., 13:00 02.02., 13:00 16.02., 13:00 20.04., 13:00 15.06., 13:00 29.06., 13:00 24.08., 13:00 07.09., 13:00
Matematika I Štedul, Ivan 24.11., 15:00 02.02., 15:00 16.02., 15:00 20.04., 15:00 15.06., 15:00 06.07., 15:00 24.08., 15:00 07.09., 15:00
Matematika II Štedul, Ivan 24.11., 15:00 02.02., 15:00 16.02., 15:00 20.04., 15:00 15.06., 15:00 06.07., 15:00 24.08., 15:00 07.09., 15:00
Uvod u teoriju zračenja Lulić, Slaven 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Zakonska regulativa zaštite od požara Vidović, Maja 30.11., 16:00 01.02., 16:00 15.02., 16:00 26.04., 16:00 14.06., 16:00 12.07., 16:00 23.08., 16:00 13.09., 16:00
Zdravstvena zaštita Žunić, Josip 24.11., 17:00 02.02., 17:00 16.02., 17:00 20.04., 17:00 15.06., 17:00 29.06., 17:00 24.08., 17:00 07.09., 17:00
Tehnologija zaštite od požara Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Konstrukcijska i protupožarna preventiva Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Engleski jezik I Cibulka, Mirjana 24.11., 09:00 09.02., 09:00 23.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:00 29.06., 09:00 24.08., 09:00 07.09., 09:00
Engleski jezik II Cibulka, Mirjana 24.11., 09:00 09.02., 09:00 23.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:00 29.06., 09:00 24.08., 09:00 07.09., 09:00
Engleski jezik   Cibulka, Mirjana 24.11., 09:00 09.02., 09:00 23.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:00 29.06., 09:00 24.08., 09:00 07.09., 09:00
Njemački jezik I Mikulec Rogić, Maja 23.11., 17:00 01.02., 17:00 15.02., 17:00 19.04., 17:00 14.06., 17:00 28.06., 17:00 30.08., 17:00 13.09., 17:00
Njemački jezik I (2/2) Mikulec Rogić, Maja 23.11., 17:00 01.02., 17:00 15.02., 17:00 19.04., 17:00 14.06., 17:00 28.06., 17:00 30.08., 17:00 13.09., 17:00
Njemački jezik II Mikulec Rogić, Maja 23.11., 17:00 01.02., 17:00 15.02., 17:00 19.04., 17:00 14.06., 17:00 28.06., 17:00 30.08., 17:00 13.09., 17:00
Njemački jezik II (2/2) Mikulec Rogić, Maja 23.11., 17:00 01.02., 17:00 15.02., 17:00 19.04., 17:00 14.06., 17:00 28.06., 17:00 30.08., 17:00 13.09., 17:00
Osnove strojarstva Mustapić, Nenad 24.11., 10:00 02.02., 10:00 06.02., 10:00 20.04., 10:00 22.06., 10:00 06.07., 10:00 31.08., 10:00 14.09., 10:00
Organizacijska psihologija Čović, Berislav 26.11., 17:00 18.02., 17:00 18.03., 17:00 22.04., 17:00 17.06., 17:00 08.07., 18:30 02.09., 17:00 16.09., 17:00
Primjena računala Kralj, Damir 25.11., 16:00 10.02., 16:00 24.02., 16:00 21.04., 16:00 30.06., 16:00 15.07., 16:00 26.08., 16:00 15.09., 16:00
Elektrotehnika Tudić, Vladimir 24.11., 13:00 02.02., 13:00 16.02., 13:00 20.04., 13:00 15.06., 13:00 29.06., 13:00 24.08., 13:00 07.09., 13:00
Sigurnost pri tehnološkim procesima Mijović, Budimir 25.11., 15:00 17.02., 15:00 16.06., 15:00 06.07., 15:00 07.09., 15:00 15.09., 15:00
Vatrogasna taktika Todorovski, Đorđi 27.11., 14:00 11.02., 14:00 25.02., 14:00 26.04., 14:00 24.06., 14:00 08.07., 14:00 03.09., 14:00 17.09., 14:00
Zaštita od požara i eksplozija Peternel, Igor 23.11., 11:00 01.02., 11:00 15.02., 11:00 19.04., 11:00 28.06., 11:00 12.07., 11:00 30.08., 11:00 13.09., 11:00
Vatrogasni uređaji i oprema Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji I Mihalić, Tihomir 26.11., 13:15 01.02., 13:15 12.02., 13:15 19.04., 13:15 14.06., 13:15 02.07., 13:15 23.08., 13:15 03.09., 13:15
Specifičnosti sigurnosti u industriji II Ožura, Marko
Uvod u ekonomiju Wasserbauer, Branko 25.11., 16:00 10.02., 16:00 24.02., 16:00 21.04., 16:00 16.06., 16:00 30.06., 16:00 01.09., 16:00 15.09., 16:00
Zaštita pri uporabi strojeva, uređaja i alata Šimunić, Nikola 24.11., 09:00 02.02., 09:00 16.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:00 29.06., 09:00 24.08., 09:00 07.09., 09:00
Zaštita od buke i vibracija Lulić, Slaven 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Indust. i urbani objekti Trbojević, Nikola 24.11., 10:00
Pumpe Trbojević, Nikola 24.11., 10:00
Statistika Štedul, Ivan 24.11., 15:00 02.02., 15:00 16.02., 15:00 20.04., 15:00 15.06., 15:00 06.07., 15:00 24.08., 15:00 07.09., 15:00
Primjenjena ergonomija Kirin, Snježana 01.12., 11:00 02.02., 11:00 16.02., 11:00 20.04., 11:00 15.06., 11:00 29.06., 11:00 31.08., 11:00 14.09., 11:00
Tehnička regulativa zaštite Mijović, Budimir 25.11., 15:00 17.02., 15:00 16.06., 15:00 06.07., 15:00 07.09., 15:00 15.09., 15:00
Organizacija poslovnih sustava Kirin, Snježana 01.12., 11:00 02.02., 11:00 16.02., 11:00 20.04., 11:00 15.06., 11:00 29.06., 11:00 31.08., 11:00 14.09., 11:00
Zaštita u prometu i transp. Peternel, Igor 23.11., 11:00 01.02., 11:00 15.02., 11:00 19.04., 11:00 28.06., 11:00 12.07., 11:00 30.08., 11:00 13.09., 11:00
Zapaljive i eksplozivne tvari Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Izvori požarne opasnosti Todorovski, Đorđi 04.12., 14:00 10.02., 14:00 24.02., 14:00 23.04., 14:00 23.06., 14.00 07.07., 14:00 02.09., 14:00 16.09., 14:00
Toksikologija Žunić, Josip 24.11., 17:00 02.02., 17:00 16.02., 17:00 20.04., 17:00 15.06., 17:00 29.06., 17:00 24.08., 17:00 07.09., 17:00
Radno pravo i upravni postupak  Pešutić, Andrea 03.12., 16:00 04.02., 16:00 18.02., 16:00 22.04., 15:00 24.06., 16:00 08.07., 16:00 26.08., 16:00 16.09., 16:00
Sigurnost u primjeni elektr. energije   Ožanić, Boris 25.11., 16:00 19.02., 17:00 26.02., 17:00 21.04., 17:00 14.06., 17.00 30.06., 17:00 25.08., 17:00 15.09., 17:00
Osiguranje i reosiguranje Klasić, Ksenija 04.12., 16:00 26.02., 16:00 26.03., 16:00 07.05., 16:00 18.06., 16:00 02.07., 16:00 27.08., 16:00 10.09., 16:00
Procesi gorenja i gašenja Peternel, Igor 23.11., 11:00 01.02., 11:00 15.02., 11:00 19.04., 11:00 28.06., 11:00 12.07., 11:00 30.08., 11:00 13.09., 11:00
Stručna praksa Jakšić, Lidija 24.11., 13:00 09.02., 13:00 23.02., 13:00 19.04., 13:00 14.06., 13:00 28.06., 13:00 23.08., 13:00 06.09., 13:00