Ispitni rokovi

Redovni studij

KOLEGIJ LISTOPAD
Kemija (Matusinović)  02.10., 11:00
Kemijsko-biološke opasnosti (Peternel)  03.10., 11:00
Zakonska regulativa sigurnosti (Vučinić)  02.10., 08:30
Osobna zaštitna sredstva (Vučinić Z.)  03.10., 14:00
Ekologija i zaštita (Vučinić)  02.10., 08:30
Fizika (Lulić) 02.10., 11:00
Rasvjeta, grijanje i klimatizacija (Lulić) 02.10., 11:00
Matematika I i II (Štedul)  03.10., 12:00
Zdravstvena zaštita (Žunić)  03.10., 17:00
Tehnologija zaštite od požara (Matusinović) 02.10., 11:00
Engleski jezik II.godina (Rujevčan, Cibulka) 03.10., 17:00
Engleski jezik I.godina(Rujevčan, Cibulka)  03.10., 17:00
Njemački jezik I i II (Mikulec Rogić)  03.10., 17:00
Osnove strojarstva (Mustapić) I.Meštrovića 10.  02.10., 12:00
Organizacijska psihologija (Matić S.)  02.10., 17:00
Primjena računala (Kralj)  02.10., 17:00
Elektrotehnika (Tudić)  03.10., 18:00
Vatrogasna taktika (Todorovski) 03.10., 12:00
Zaštita od požara i eksplozija (Peternel) 03.10., 11:00
Vatrgasni uređaji i oprema (Matusinović) 02.10., 11:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji I (Mihalic)  02.10., 12:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji II (Ožura)  02.10., 15:00
Uvod u ekonomiju (Wasserbauer)  02.10., 16:00
Zaštita pri uporabi strojeva, uređaja i alata(Trbojević)  03.10., 10:00
Zaštita od buke i vibracija (Trbojević)  03.10., 10:00
Statistika (Štedul)  03.10., 12:00
Primjenjena ergonomija (Kirin)  02.10., 11:00
Tehnička regulativa zaštite (Mijović)  03.10., 15:00
Organizacija poslovnih sustava.(Kirin)  02.10., 11:00
Zaštita u prometu i transportu (Peternel)  03.10., 11:00
Izvori požarne opasnosti (Kirin)  02.10., 11:00
Procesi gorenja i gašenja (Peternel) 03.10., 11:00
Zakonska regulativa zaštite od požara (Vidović) 03.10., 15:15

Izvanredni studij

KOLEGIJ LISTOPAD
Kemija (Matusinović)  02.10., 12:00
Kemijsko-biološke opasnosti (Peternel)  03.10., 11:00
Zakonska regulativa sigurnosti (Vučinić)  02.10., 08:30
Osobna zaštitna sredstva (Vučinić Z.)  03.10., 14:00
Ekologija i zaštita (Vučinić)  02.10., 08:30
Fizika (Lulić) 02.10., 11:00
Rasvjeta, grijanje i klimatizacija (Lulić) 02.10., 11:00
Matematika I i II (Štedul)  03.10., 12:00
Zdravstvena zaštita (Žunić)  03.10., 17:00
Tehnologija zaštite od požara (Matusinović) 02.10., 11:00
Engleski jezik II.godina (Rujevčan, Cibulka) 03.10., 17:00
Engleski jezik I.godina(Rujevčan, Cibulka) 03.10., 17:00
Engleski jezik- stari program (Rujevčan, Cibulka) 03.10., 17:00
Njemački jezik I i II (Mikulec Rogić)  03.10., 17:00
Osnove strojarstva (Mustapić) I.Meštrovića 10.  02.10., 12:00
Organizacijska psihologija (Matić S.)  02.10., 17:00
Primjena računala (Kralj)  02.10., 17:00
Elektrotehnika (Tudić)  03.10., 18:00
Vatrogasna taktika (Todorovski) 03.10., 12:00
Zaštita od požara i eksplozija (Peternel) 03.10., 11:00
Vatrgasni uređaji i oprema (Matusinović) 02.10., 11:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji I (Mihalic)  02.10., 12:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji II (Ožura)  02.10., 15:00
Uvod u ekonomiju (Wasserbauer)  02.10., 16:00
Zaštita pri uporabi strojeva, uređaja i alata(Trbojević)  03.10., 10:00
Zaštita od buke i vibracija (Trbojević)  03.10., 10:00
Statistika (Štedul)  03.10., 12:00
Primjenjena ergonomija (Kirin)  02.10., 11:00
Tehnička regulativa zaštite (Mijović)  03.10., 15:00
Organizacija poslovnih sustava.(Kirin)  02.10., 11:00
Zaštita u prometu i transportu (Peternel)  03.10., 11:00
Izvori požarne opasnosti (Kirin)  02.10., 11:00
Procesi gorenja i gašenja (Peternel) 03.10., 11:00
Zakonska regulativa zaštite od požara (Vidović) 03.10., 15:15