Ispitni rokovi

Redovni studij

KOLEGIJ SVIBANJ LIPANJ SRPANJ RUJAN
Kemija (Matusinović)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Kemijsko-biološke opasnosti (Peternel)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Otpadne vode (Peternel)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Zakonska regulativa sigurnosti (Vučinić J.)  19.06., 09:00 04.07., 09:00 04.09., 09:00 18.09., 09:00
Osobna zaštitna sredstva (Vučinić Z.)  18.06., 16:00 02.07., 16:00 03.09., 16:00 17.09., 16:00
Ekologija i zaštita (Vučinić J.)  18.06., 09:00 02.07., 09:00 03.09., 09:00 17.09., 09:00
Fizika (Lulić) 18.06., 10:00 09.07., 10:00 03.09., 10:00 17.09., 10:00
Rasvjeta, grijanje i klimatizacija (Lulić) 18.06., 10:00 09.07., 10:00 03.09., 10:00 17.09., 10:00
Matematika I i II (Štedul)  20.06., 10:00 11.07., 10:00 05.09., 10:00 19.09., 10:00
Elektromagnetska kompatibilnost (Uvod u teoriju zračenja) (Lulić) 18.06., 10:00 09.07., 10:00 03.09., 10:00 17.09., 10:00
Zakonska regulativa zaštite od požara (Pešutić, Vidović) 18.06., 16:00 12.07., 16:00 13.09., 16:00 27.09., 16:00
Zdravstvena zaštita (Žunić)  21.06., 17:00 05.07., 17:00 06.09., 17:00 20.09., 17:00
Tehnologija zaštite od požara (Matusinović) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Konstrukcijska i protupožarna preventiva (Matusinović)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Engleski jezik II.godina (Rujevčan) 08.05., 16:00 26.06., 16:00 10.07., 16:00 04.09., 16:00 18.09., 16:00
Engleski jezik I.godina(Rujevčan)  08.05., 16:00 26.06., 16:00 10.07., 16:00 04.09., 16:00 18.09., 16:00
Engleski jezik- stari program (Rujevčan)  08.05., 16:00 26.06., 16:00 10.07., 16:00 04.09., 16:00 18.09., 16:00
Njemački jezik I (Eterović, Mikulec Rogić)  18.06., 18:00 02.07., 18:00 03.09., 18:00 17.09., 17:00
Njemački jezik I (Mikulec Rogić)  18.06., 18:00 02.07., 18:00 03.09., 18:00 17.09., 17:00
Njemački jezik II (Eterović, Mikulec Rogić)  18.06., 18:00 02.07., 18:00 03.09., 18:00 17.09., 17:00
Njemački jezik II (Mikulec Rogić)  18.06., 18:00 02.07., 18:00 03.09., 18:00 17.09., 17:00
Osnove strojarstva (Mustapić) I.Meštrovića 10.  15.05., 14:00 19.06., 10:00 03.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Organizacijska psihologija (Matić S.)  18.06., 17:00 02.07., 17:00 06.09., 17:00 20.09., 17:00
Primjena računala (Kralj)  17.05., 17:00 18.06., 16:00 11.07., 16:00 03.09., 17:00 24.09., 17:00
Elektrotehnika (Tudić)  26.06., 13:00 09.07., 13:00 03.09., 13:00 17.09., 13:00
Sigurnost pri tehnološkim procesima (Kirin)  20.06., 10:00 04.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Vatrogasna taktika (Todorovski) 19.06., 12:00 06.07., 12:00 04.09., 12:00 19.09., 12:00
Zaštita od požara i eksplozija (Peternel) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Vatrgasni uređaji i oprema (Matusinović) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji I (Mihalic)  18.06., 13:00 02.07., 13:00 14.09., 13:00 28.09., 13:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji II (Ožura)  20.06., 15:00 11.07., 15:00 05.09., 15:00 26.09., 15:00
Uvod u ekonomiju (Wasserbauer)  20.06., 16:00 04.07., 16:00 05.09., 16:00 19.09., 16:00
Zaštita pri uporabi strojeva, uređaja i alata(Trbojević)  26.06., 10:00 04.07., 10:00 05.09., 10:00 19.09., 10:00
Zaštita od buke i vibracija (Trbojević)  28.06., 09:00 05.07., 10:00 06.09., 10:00 20.09., 10:00
Industrijski i urbani objekti (Trbojević)  29.06., 10:00 09.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Pumpe (Trbojević) 29.06., 10:00 09.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Statistika (Štedul)  20.06., 10:00 11.07., 10:00 05.09., 10:00 19.09., 10:00
Primjenjena ergonomija (Kirin)  20.06., 10:00 04.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Tehnička regulativa zaštite (Mijović)  10.05., 15:00 20.06., 15:00 05.07., 15:00 06.09., 15:00 20.09., 15:00
Organizacija poslovnih sustava.(Kirin)  19.06., 10:00 03.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Zaštita u prometu i transportu (Peternel)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Zapaljive i eksplozivne tvari (Matusinović) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Izvori požarne opasnosti (Kirin)  19.06., 10:00 03.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Toksikologija (Žunić)  21.06., 17:00 05.07., 17:00 06.09., 17:00 20.09., 17:00
Radno pravo i upravni postupak (Pešutić)  18.06., 16:00 02.07., 16:00 13.09., 16:00 27.09., 16:00
Sigurnost u primjeni elektr. energije (Ožanić)  20.06., 17:00 19.09., 17:00
Osiguranje i reosiguranje (Klasić)  29.06., 16:00 13.07., 16:00 07.09., 16:00 21.09., 16:00
Procesi gorenja i gašenja (Peternel) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Stručna praksa (Kirin S.) 20.06., 12:00 11.07., 12:00 05.09., 12:00 26.09., 12:00

Izvanredni studij

KOLEGIJ SVIBANJ LIPANJ SRPANJ RUJAN
Kemija (Matusinović)  19.06., 12:00 03.07., 12:00 04.09., 12:00 18.09., 12:00
Kemijsko-biološke opasnosti (Peternel)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Otpadne vode (Peternel)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Zakonska regulativa sigurnosti (Vučinić J.)  19.06., 09:00 04.07., 09:00 04.09., 09:00 18.09., 09:00
Osobna zaštitna sredstva (Vučinić Z.)  18.06., 16:00 02.07., 16:00 03.09., 16:00 17.09., 16:00
Ekologija i zaštita (Vučinić J.)  18.06., 09:00 02.07., 09:00 03.09., 09:00 17.09., 09:00
Fizika (Lulić) 18.06., 10:00 09.07., 10:00 03.09., 10:00 17.09., 10:00
Rasvjeta, grijanje i klimatizacija (Lulić) 18.06., 10:00 09.07., 10:00 03.09., 10:00 17.09., 10:00
Matematika I i II (Štedul)  20.06., 10:00 11.07., 10:00 05.09., 10:00 19.09., 10:00
Elektromagnetska kompatibilnost (Uvod u teoriju zračenja) (Lulić) 18.06., 10:00 09.07., 10:00 03.09., 10:00 17.09., 10:00
Zakonska regulativa zaštite od požara (Pešutić, Vidović) 18.06., 16:00 12.07., 16:00 13.09., 16:00 27.09., 16:00
Zdravstvena zaštita (Žunić)  21.06., 17:00 05.07., 17:00 06.09., 17:00 20.09., 17:00
Tehnologija zaštite od požara (Matusinović) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Konstrukcijska i protupožarna preventiva (Matusinović)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Engleski jezik 2.god.(Rujevčan) 08.05., 16:00 26.06., 16:00 10.07., 16:00 04.09., 16:00 18.09., 16:00
Engleski jezik 1.god.(Rujevčan) 08.05., 16:00 26.06., 16:00 10.07., 16:00 04.09., 16:00 18.09., 16:00
Engleski jezik (Rujevčan)  08.05., 16:00 26.06., 16:00 10.07., 16:00 04.09., 16:00 18.09., 16:00
Njemački jezik I (Eterović, Mikulec Rogić)  18.06., 18:00 02.07., 18:00 03.09., 18:00 17.09., 17:00
Njemački jezik I (Mikulec Rogić)  18.06., 18:00 02.07., 18:00 03.09., 18:00 17.09., 17:00
Njemački jezik II (Eterović, Mikulec Rogić)  18.06., 18:00 02.07., 18:00 03.09., 18:00 17.09., 17:00
Njemački jezik II (Mikulec Rogić)  18.06., 18:00 02.07., 18:00 03.09., 18:00 17.09., 17:00
Osnove strojarstva (Mustapić)I.Meštrovića 10 15.05., 14:00 19.06., 10:00 03.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Organizacijska psihologija (Matić S.)  18.06., 18:00 02.07., 18:00 06.09., 18:00 20.09., 18:00
Primjena računala (Kralj)  17.05., 17:00 19.06., 16:00 12.07., 16:00 03.09., 17:00 24.09., 17:00
Elektrotehnika (Tudić)  26.06., 13:00 09.07., 13:00 03.09., 13:00 17.09., 13:00
Sigurnost pri tehnološkim procesima (Kirin)  20.06., 11:00 04.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Vatrogasna taktika (Todorovski) 19.06., 12:00 06.07., 12:00 04.09., 12:00 19.09., 12:00
Zaštita od požara i eksplozija (Peternel) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Vatrogasni uređaji i oprema (Matusinović) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji I (Mihalić)  18.06., 14:00 02.07., 14:00 14.09., 14:00 28.09., 14:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji II (Ožura)  20.06., 15:00 11.07., 15:00 05.09., 15:00 26.09., 15:00
Uvod u ekonomiju (Wasserbauer)  20.06., 16:00 04.07., 16:00 05.09., 16:00 19.09., 16:00
Zaštita pri uporabi strojeva, uređaja i alata(Trbojević) 27.06., 10:00 10.07., 10:00 05.09., 10:00 19.09., 10:00
Zaštita od buke i vibracija (Trbojević)  28.06., 11:00 11.07., 10:00 06.09., 10:00 20.09., 10:00
Indust. i urbani objekti (Trbojević)  17.05., 10:00 29.06., 10:00 09.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Pumpe (Trbojević) 10.05., 10:00 29.06., 10:00 09.07., 10:00 04.09., 10:00 18.09., 10:00
Statistika (Štedul)  20.06., 10:00 11.07., 10:00 05.09., 10:00 19.09., 10:00
Primjenjena ergonomija (Kirin)  20.06., 11:00 04.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Tehnička regulativa zaštite (Mijović)  10.05., 15:00 20.06., 15:00 05.07., 15:00 06.09., 15:00 20.09., 15:00
Organizacija poslovnih sustava(Kirin)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Zaštita u prometu i transp. (Peternel)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Zapaljive i eksplozivne tvari (Matusinović) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Izvori požarne opasnosti (Kirin)  19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Toksikologija (Žunić)  21.06., 17:00 05.07., 17:00 06.09., 17:00 20.09., 17:00
Radno pravo i upravni postupak(Pešutić)  18.06., 16:00 02.07., 16:00 13.09., 16:00 27.09., 16:00
Sigurnost u primjeni elektr. energije (Ožanić)  20.06., 17:00 19.09., 17:00
Osiguranje i reosiguranje (Klasić)  29.06., 16:00 13.07., 16:00 07.09., 16:00 21.09., 16:00
Procesi gorenja i gašenja (Peternel) 19.06., 11:00 03.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Stručna praksa (Kirin S.) 20.06., 12:00 11.07., 12:00 05.09., 12:00 26.09., 12:00