2004

Međunarodni turnir "DUBROVNIK 2004"

16.-19-XII 2004.g odrzan je 1. turnir u odbojci za studentice i 8. turnir u košarci za studente.

Natjecalo se 8 ekipa iz Osjeka, Dubrovnika, Opatije, Zadra, Rijeke, Mostara i Karlovca.

1. mjesto osvojili su košarkaši: Peris, Spudić, Kresnik, Car, Novaković, Urem, Tomašić, Dvoržak, Antolos, Crnkić, a vodili su ih S.Zlatić i K.Laskač.

Odbojkašku ekipu organizirale su studentice odjela Ugostiteljstva i uz pomoć kolegica sa Prehrane i Sigurnosti osvojile 3. mjesto.

Nose, Dadasović, Pešut, Kosanović, Neralić, Klemen, Stišćak., Pahanić, Bešlić vodila je I. Zdjelar.

Tridesetak Karlovačkih studenata uz sportski dio imali su mogućnost uživati i u povjesnim ljepotama Dubrovnika.

4. EUROPSKO STUDENTSKO PRVENSTVO U KOŠARCI

27.VI - 1.VII 2004. Mulhouse, Francuska

Sudjelovalo je 12 muških i 8 ženskih ekipa : Hrvatska, Cipar, Estonija, Njemačka, Francuska, Portugal, Grčka, Velika Britanija, Poljska, Italija, Nizozemska, Slovenija.

Natjecanje se odvijalo u 4 grupe po 3 ekipe, samo prvi u grupi je išao dalje u igru za medalju.

Veleučilište u Karlovcu je tako sa jednim porazom (od Cipra) i tri pobjede (Poljska, Njemačka, Estonija) zauzelo peto mjesto.