1/ 11. Revijalno natjecanje Hrvatskog lovačkog saveza u lovačkom trapu.

Trap ekipa Veleučilišta u Karlovcu osvojila je 2.mjesto.

1/ Međunarodni božićni studentski turnir (Dubrovnik)

2. mjesto košarkaši

3. mjesto odbojkašice

2/ 28. Ljetna univerzijada u Koreji

Marko Strusa, apsolvent Ugostiteljstva nastupio je za reprezentaciju R. Hrvatske u taekwondou i zauzeo 29. mjesto.

2016.

Nacionalna natjecanja:

1. Juraj Stinčić, izvanredni student sigurnosti i zaštite na radu nastupio na prvenstvu RH u Tarkwondou i postao prvak države

1. Muška košarkaška ekipa na Unisport (sveučilišnom) prvenstvu RH osvojila je trće mjesto i time izborila nastup na EP slijedeće godine

1. EUC 2016 (Zagreb i Rijeka)

Juraj Stinčić, izvanredni student sigurnosti i zaštite na radu nastupio je za reprezentaciju R. Hrvatske u taekwondou i zauzeo 3. mjesto. (jedina medalja osvojena od strane veleučilišta na europskoj univerzijadi)

2017.

1. prvenstvo RH u futsalu (preliminarna runda) 2.mjesto

2018.

1. Na Unisport play (sveučilišnom) prvenstvu RH u Varaždinu sudjelovali su stolnotenisači, odbojkašice u odbojci na pijesku i futsal momčad.

1. Na prvenstvu Hrvatske u futsalu Veleučilište u Karlovcu zaustavljeno je u poluzavršnici.

1. Futsal momčad VuK osvojila je Unisport kup Republike Hrvatske

1. Ženska ekipa VuK u odbojci na pijesku osvojila je 3. Mjesto na Unisport prvenstvu Republike Hrvatske

1. Futsal momčad VuK plasirala se na izlučnom turniru u Rijeci na poluzavršnicu PH za 2018/2019.

2019.

1. Na Unisport Play (sveučilišnom) prvenstvu RH u Varaždinu sudjelovali su stolnotenisači i odbojkašice i momčad futsal VuK. Na tom natjecanju osvojen je i Kup RH u futsalu.

1. Na prvenstvu Hrvatske u futsalu Veleučilište u Karlovcu je zauzelo 2.mjesto i izborilo plasman na poluzavršnici prvenstva Hrvatske u futsalu.

1. Na prvenstvu RH u odbojci na pijesku studentice Veleučilišta u Karlovcu osvojile su 2. mjesto

Međunarodni božićni studentski turnir (Dubrovnik)

Veleučilište u Karlovcu je sudjelovalo sa ekipom studenatica u odbojci te su zauzele 3. mjesto.

Sportski rezultati u 2015.godini

Srebrno odličje:

• Sportski susreti veleučilišta i visokih škola Republike Hrvatske (odbojka Ž, košarka M, šah M)

• Međunarodni božićni studentski turnir (košarka M )

• Revijalno natjecanje Hrvatskog lovačkog saveza u lovačkom trapu

Brončano odličje:

- Međunarodni božićni studentski turnir (odbojka Ž)

SPORTSKI REZULTATI u 2014. godini

Sportašice i sportaši Veleučilišta u Karlovcu su i u 2014. godini nastavili uspješan niz.

Zlatne medalja

Odbojka - Međunarodni božićni studentski turnir

Košarkaši - Međunarodni božićni studentski turnir

- Prvenstvo veleučilišta i visokih škola Republike Hrvatske

Taekwondo - Studentsko prvenstvo Hrvatske

Streljaštvo -Studentsko prvenstvo Republike Hrvatske u gađanju letećih meta, disciplina trap