Nastavnici

IME I PREZIME TERMIN KONZULTACIJA KONTAKT LOKACIJA
Brozović Marijan petak 11:00-12:00 marijan.brozovic@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9
predavaona
Cibulka Mirjana utorak 12:00-12:45
četvrtak 11:00-11:45
mirjana.cibulka@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (216)
Hranilović Robert prije vježbi zzapovjednik@jvp-karlovac.hr -
Jakšić Lidija utorak 13:00-14:30 lidija.brckovic@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (218)
Jurac Vedran nakon nastave jurac.vedran@gmail.com Trg J.J.Strossmayera 9
Kalem Davor nakon nastave dkalem64@gmail.com Trg J.J.Strossmayera 9 (223)
Kirin Anamarija srijeda 12:00-13:00 anamarija.krin@vuka.hr Ivana Meštrovića 10 (10)
Kirin Snježana četvrtak 10:00-11:00 snježana.krin@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (218)
Klasić Ksenija petak
prije i poslije predavanja
kklasic@k-k.t-com.hr Trg J.J.Strossmayera 9
predavaona
Kralj Damir četvrtak 17:00-18:00 damir.kralj@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (223)
Kralj Elizabeta srijeda 10:00-12:00
uz prethodnu najavu na
e-mail
elizabeta.kralj@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (D-04)
Krivačić Dubravka srijeda 14:30-16:00 dubravka.krivacic@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (107)
Kulišić Damir nakon nastave
17:00-17:25
kulisic.damir@gmail.com Trg J.J.Strossmayera 9
predavaona
Lulić Slaven četvrtak 10:00-11:00 slaven.lulic@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (113)
Maras Marin četvrtak 9:00-10:00 marin.maras@vuka.hr Ivana Meštrovića 10 (3)
Matić Snježana nakon nastave snjezana.matic.agape@gmail.com Trg J.J.Strossmayera 9 (223)
Matusinović Zvonimir četvrtak 11:00-12:00 zmatusinovic@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (222)
Mihalić Tihomir ponedjeljak 11:00-12:00
uz prethodnu najavu na nastavnikov e-mail
tihomir.mihalic@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (223)
Mijović Budimir četvrtak
nakon nastave
budimir.mijovic@ttf.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (223)
Mikulec Rogić Maja četvrtak 09:00-10:30 mmrogic@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (216)
Mustapić Nenad srijeda 13:00-15:00 nenad.mustapic@vuka.hr Ivana Meštrovića 10 (18A)
Ožanić Boris nakon nastave boris.ozanic@hep.hr Trg J.J.Strossmayera 9
Ožura Marko ponedjeljak
8:00-10:00
marko.ozura@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (122)
Pešutić Andreja četvrtak
nakon nastave
apesutic@yahoo.com Trg J.J.Strossmayera 9 (223)
Peternel Igor četvrtak 11:00-12:00 igor.peternel@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (222)
Prahović Marko ponedjeljak 8:00-9:00 marko.prahovic@vuka.hr Ivana Meštrovića 10 (2)
Rujevčan Davorka ponedjeljak
11:30-13:00
davorka.rujevcan@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (101)
Smajla Nikolina ponedjeljak, srijeda
11:00-12:00
nikolina.smajla@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (106)
Štedul Ivan ponedjeljak, četvrtak
11:15-12:15
ivan.stedul@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (212)
Todorovski Đorđi prije i poslije predavanja dordi.todorovski@gmail.com Trg J.J.Strossmayera 9 (223)
Tomas Zlatibor četvrtak
nakon nastave
zlatibor.tomas@gmail.com Trg J.J.Strossmayera 9 (223)
Trbojević Nikola utorak 10:00-12:00 nikola.trbojevic@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (220)
Tudić Vladimir četvrtak 10:00-11:00 vladimir.tudic@vuka.hr Ivana Meštrovića 10 (16)
Vidović Maja četvrtak 15:00
uz prethodnu najavu na
e-mail
maja.vidovic@oska.pravosudje.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (223)
Vučinić Jovan srijeda 11:00-12:00 jovan.vucinic@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (221)
Vučinić Zoran poslije predavanja zokiv@net.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (221)
Wasserbauer Branko utorak 13:30-14:00 wb@vuka.hr Trg J.J.Strossmayera 9 (119)
Žugčić Filip četvrtak 10:00-11:00 filip.zugcic@vuka.hr Ivana Meštrovića 10 (M 110)
Žunić Josip utorak nakon nastave kuas.jj@gmail.com Trg J.J.Strossmayera 9